Scrapowy obrazek

8 Listopada 2014, 10:15-15:15 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Komentarze uczestniczek

Uwielbiam to magiczne miejsce. Szkolenia są fantastyczne. Ogromna wiedza P. Małgosi profesjonalne podejście do kursantek i wspaniała atmosfera sprawiają, że chce się tu bywać codziennie. Dziękuję.
Anka
 
 
Jestem aktywną kursantką kształcącą się pod okiem P. Małgorzaty. Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu oraz luksusu, jaki zapewnia swoim uczennicom podczas kursów. Szkolenia prowadzone są na na najwyższym poziomie: kameralne grupy,  a więc prawie indywidualne nauczanie, doskonałe warunki lokalowe, pełen dostęp do wszystkich materiałów, świetne oświetlenie no i cudowna aura, aż nie chce się wracać do domu. Pani Małgorzata to osoba kulturalna, życzliwa, bardzo ciepła i cierpliwa. Zapewnia komfort nie tylko duchowy. Przerwa na gorący posiłek jest miłym przerywnikiem i czasem rozmowy na różne ciekawe tematy. W galerii oko cieszą cudowne prace wyczarowane przez Panią Małgorzatę, obok świetnie zaopatrzony sklep, któremu nie można się oprzeć. Po prostu prawdziwe urokliwisko!
p. Małgorzata
 
Kurs decoupage u Pani Małgosi dał mi ogromną wiedzę na temat przyklejania serwetek i innych papierów do ozdabiania przedmiotów. Zdobyłam wiele cennych rad i wskazówek od Pani Gosi zarówno na kursie jak i po. Na kursie każda z uczestniczek zdobywa doświadczenie w wykonaniu pracy, którą ozdabia. Pani Małgosia świetnie pomaga i radzi przy pracy z decoupage. Nauczyłam się jak dobierać materiały i narzędzia do pracy oraz jak o nie dbać. Wielkie dzięki Pani Małgosiu! Myślę, że jak udoskonalę swój warsztat z podstaw decoupage to przyjdę na następne kursy z wielką radością. Pozdrawiam
Ewa Trelka
 
 
Wizyty w pracowni Małgosi i oglądanie jej prac spowodowały u mnie chęć odbycia kursu decoupage. Oprócz nadawania "starego" charakteru zdobionym przedmiotom na kursie nauczyłam się przyklejania dużych form serwetkowych, co dotąd było moim koszmarem sennym. Wiem jak postępować, kiedy na przyklejonym motywie serwetki pojawią się zagniecenia i jak przyklejać serwetkę, by ich nie było. Nauczyłam się jak należy myć pędzle i dlaczego po myciu trzeba je kłaść, a nie stawiać na baczność. Nabyte umiejętności udało mi się już kilkakrotnie skutecznie zastosować w moich pracach.
Małgosiu, wielkie dzięki za przekazaną w przystępny sposób wiedzę. Za życzliwość, wyrozumiałość i cierpliwe odpowiadanie na moje liczne pytania. Fakt, że po zakończeniu kursu dalej mogę korzystać z Twoich fachowych rad daje mi poczucie komfortu. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym kursie.
Dorota Piotrowska